Dávné civilizace eBook

Fatimma.cz Dávné civilizace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dávné civilizace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dávné civilizace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Dávné civilizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,55 MB

ISBN: 9788025120781

POPIS
Knihy vydávané v řadě Atlas histori zaujímají ke studiu minulosti unikátní postoj a k objasnění klíčových okamžiků v dějinách lidstva používají širokou škálu nejrůznějších map (včetně řady 3D map) poskytujících značné množství informací – od migrací a bitev až po růst obyvatelstva či expanzi různých říší. Všechny mapy doprovází detailní legendy popisující význam předkládaných skutečností. Zmenšená mapa zeměkoule pak čtenáři umožní identifikovat jednotlivá místa či mapy v rámci celého světa. Kniha začíná souhrnným úvodem, který čtenáře seznámí s prezentovanými tématy a představí mu významné koncepty a trendy s nimi spojované. - Obsahuje více než 140 map, které objasňují celá tisíciletí lidských dějin unikátním vizuálním způsobem. - Podává přesvědčivý příběh velkých civilizací minulosti doplněný mapami týkajícími se široké škály témat – od válek až po migrace. - Podrobné legendy vysvětlují význam každé z map. - Obsahuje souhrnný úvod do prezentovaných témat z pera významného historika.
STÁHNOUT ČÍST
Podle nové studie dávné mimozemské civilizace existují ...
Pradávná mimozemská knihovna, historie vesmíru, vzestup vědomí, dávné civilizace Únor 11, 2020 Únor 10, 2020 autor: Stone Historie celého vesmíru je zaznamenána na tak zvaných CDT discích (Cloister-Dora-Teura Plate), které jsou jakousi knihovnou a záznamem veškerého dění od začátku našeho vesmíru.
Mayové: Více než záhady dávné civilizace - Markéta Křížová ...
Naše skutečné dějiny nemají s texty ve školních učebnicích nic společného. V legendách a mýtech mnohých národů jsou uloženy vzpomínky na Zlatý věk lidstva a dávné vysoce rozvinuté civilizace, které existovaly na světadílech dnešní vědě neznámých a byly pojmenovány Hyperborea, Atlantida a Lemurie. Přese všechna utajování množství artefaktů, které se do ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY