Barcelona eBook

Fatimma.cz Barcelona Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Barcelona! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Barcelona a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Barcelona.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,16 MB

ISBN: 9783829756174

POPIS
Pamětihodnosti Barcelony zde představíme v pěti kapitolách. Každé kapitole je přiřazena jedna konkrétní barva. Abychom plánování cesty usnadnili, rozdělili jsme všechny hlavní turistické atrakce každé kapitoly do tří rubrik. Unikátní pamětihodnosti jsou shrnuty v seznamu TOP 10 a navíc označenydvěma hvězdičkami. Další významné, ne však jedinečné památky jsme zařadili do rubriky Nenechme si ujít! Výběr dalších zajímavých cílů nabízírubrika Kam ještě můžeme zajít/zajet?
STÁHNOUT ČÍST
Barcelona - Wikipedia, wolna encyklopedia
Imágenes Barcelona. El Ayuntamiento pone a disposición de la ciudadanía su fondo fotográfico de actualidad, con más de cuatro mil imágenes de Barcelona. El portal Imágenes Barcelona se estrena con una recopilación de fotografías inéditas de Barcelona durante el confinamiento por la crisis de la COVID-19.
Průvodce městem Barcelona - Barcelona
Barcelona působí tak trochu surrealistickým dojmem - to je ostatně přiléhavé, neboť právě zde trávil čas Salvador Dalí a některé zdejší budovy navrhl katalánský architekt Antoni Gaudí. Vstoupíte-li do Gaudího chrámu Svaté rodiny, budete si připadat jako v zemi za zrcadlem - v této cestě můžete pokračovat ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY