Líbáš jako Bůh eBook

Fatimma.cz Líbáš jako Bůh Image

INFORMACE

Hledáte knihu Líbáš jako Bůh? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Marie Poledňáková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Líbáš jako Bůh.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,28 MB

ISBN: 9788024224183

POPIS
Helena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy ve sborovně. Skutečně nepředvídatelné okamžiky ji však čekají v osobním životě. Rozvětvená rodina k tomu poskytuje dostatek příležitostí. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem Karlem, problémy ovdovělé sestry Kristýny, manželské karamboly syna Adama i pozdní lásky babičky Alžběty - to všechno Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a vlastní city jaksi nezbývá čas. A přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali. Helena se za dramatických okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A úplně normálně a naplno se zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž zamilované dvojici komplikují vztah jak partneři, tak další členové rodiny.
STÁHNOUT ČÍST
Líbáš jako Bůh na Prima| TV program - programy více než ...
libas jako dabel Continental film. Loading... Unsubscribe from Continental film? ... Líbáš jako Bůh - nejlepší scénky - Duration: 9:23. Miroslav Krchňáček 227,681 views.
Líbáš jako Bůh na Prima| TV program - programy více než ...
Obsah či děj k filmu Líbáš jako Bůh. Účinkují Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová, Roman Vojtek. Film byl natočen v roce 2009. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Česko.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY