4 týdenní plány pro zhubnutí eBook

Fatimma.cz 4 týdenní plány pro zhubnutí Image

INFORMACE

Hledáte knihu 4 týdenní plány pro zhubnutí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Birgit Ellrott? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: 4 týdenní plány pro zhubnutí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,45 MB

ISBN: 8024722672

POPIS
Už zase nová dieta? V čem se dieta Hubneme s dobrou náladou liší od těch desítek dalších, které ve většině případů stejně vedou k obávanému jojo-efektu? Pokud se snažíte zhubnout, jsou toto logické a jistě opodstatněné otázky. Účinnost diety Hubneme s dobrou náladou byla prokázána velkou studií v německém Göttingenu. Představí vám dietní jídelníček, který vám může pomoci shodit přebytečná kila bez zbytečného hladovění a omezování pochutin, jako jsou sušenky či čokoláda. Díky knize 4 týdenní plány pro zhubnutí se také naučíte, jak si svou nově nabytou váhu udržet.
STÁHNOUT ČÍST
4 týdenní plány pro zhubnutí - Thomas Ellrott - Megaknihy.cz
Představí vám dietní jídelníček, který vám může pomoci shodit přebytečná kila bez zbytečného hladovění a omezování pochutin, jako jsou sušenky či čokoláda. Díky knize 4 týdenní plány pro zhubnutí se také naučíte, jak si svou nově nabytou váhu udržet.
4 týdenní plány pro zhubnutí - Thomas Ellrott,Birgit ...
Kniha: 4 další týdenní plány pro zhubnutí Hubneme s dobrou náladou II. Autor: Thomas Ellrott ; Birgit Ellrott Vítejte u dalších čtyřtýdenních plánů pro zhubnutí, které volně navazují na úspěšný první díl, který vyšel pod názvem 4 týdenní plány pro zhubnutí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY