Legionářská odyssea eBook

Fatimma.cz Legionářská odyssea Image

INFORMACE

Hledáte knihu Legionářská odyssea? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Oldřich Jurman? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Legionářská odyssea.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,77 MB

ISBN: 9788072435920

POPIS
František Prudil se narodil v roce 1891 ve vesničce Rozseč nedaleko Kunštátu na Českomoravské vrchovině, v době vyhlášení války v roce 1914 mu tedy bylo 23 let. Proto byl hned následujícího roku odveden do rakousko-uherské armády a brzy poslán na frontu. Veškeré své zážitky – účast v bitvě u Rovna, zajetí, práce a život v zajateckých táborech, dlouhé putování přes celé Rusko do Vladivostoku a nakonec návrat domů – si zapisoval do deníků. Jeho prožitky obohacené postřehy o životě prostých lidí v Rusku byly již před lety vydány, ale pro jejich autentičnost a zajímavé líčení tehdejších událostí je nyní vydáváme podruhé.
STÁHNOUT ČÍST
Legionářská odysea - Oldřich Jurman | KOSMAS.cz - vaše ...
Legionářská odyssea - Deník Františka Prudila z ruské fronty. Lucie Praha 1990, 1. vydání, 80 stran + 24 stran fotografické přílohy, velmi dobrý stav.
Legionářská odysea - Oldřich Jurman | KOSMAS.cz - vaše ...
Prudil F. - Legionářská odyssea , původní brož, fotoilustrace Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY