Čítanka k literatuře 3 eBook

Fatimma.cz Čítanka k literatuře 3 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čítanka k literatuře 3! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čítanka k literatuře 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Čítanka k literatuře 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,23 MB

ISBN: 9788086873008

POPIS
Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného literárního díla jsou zařazeny dvě samostatné ukázky, z nichž první je většího rozsahu, aby si čtenář na dílo a jeho vlastnosti zvykl, seznámil se s ním a uvědomil si některé zvláštnosti autorského stylu. Následný blok otázek k textu (a možných námětů k přemýšlení) jistě pomůže vyučujícím oživit výuku, studentům pak osvěžit si znalosti a ověřit, zda opravdu pozorně četli uvedený text. S podobnými otázkami se studenti mohou setkat při přijímacích zkouškách na vysoké školy, neboť ve vztahu k literárnímu dílu je potřeba si uvědomovat souvislosti a umět si dílo začlenit do obecného kulturně-historického vývoje. Druhá ukázka je vždy kratší a snaží se názorně poukázat na jevy, kterých je dobré si při čtení všímat – jedná se o příklady z tematické, jazykové a kompoziční roviny díla. S rozborem vybraných jevů koresponduje i závěrečná interpretace, která odkazuje k uvedeným textům, ale vztahuje se zpravidla i k základním rysům autorovy tvorby.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva - Mašková ...
čítanka 3 k literatuře v kostce - [28.4. 2020] čítanka iii . k literatuře v kostce pro SŠ; ISBN 978-80-253-0188-3; rok vydání 2007; používáná; osobní předání možné Brno Česká; nebo Nový Jičín
Čítanka k literatuře 2, 3, 4 - Sokolov - Sbazar.cz
Odpověď na dotaz čítanka 3 k literatuře v kostce online byla vyhledávána po prvé 17.4.2020 12:50 a naposledy 17.4.2020 12:50.. Pokud máte další doplňující informace k dotazu čítanka 3 k literatuře v kostce online, napište nám do komentáře.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY