Vánoční koleda eBook

Fatimma.cz Vánoční koleda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vánoční koleda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vánoční koleda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Vánoční koleda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,48 MB

ISBN: 9788075054869

POPIS
Proslulý příběh o starém lakomci, kterému duchové ukážou svět chudých, a změní tak jeho smýšlení.Obchodník Ebenezer Skruž je lakotný. Vlastně miluje jen jedno - peníze! Hromadí je a škudlí, kde se dá. Ani o Vánocích, svátcích klidu a míru, nedokáže být laskavý a štědrý. Brzy se ale má všechno změnit... O Štědrém dnu má Skruž podivnou vidinu, ve které ho navštíví jeho zemřelý společník Jakub Marley. Tajemným hlasem mu prozradí, že se mu zjeví tři duchové, kteří starému skrblíkovi pomůžou stát se lepším člověkem, pokud on bude chtít. Ke Skružovi skutečně postupně přijdou záhadní návštěvníci - duch minulých Vánoc, duch letošních Vánoc a duch příštích Vánoc. Připomenou mu jeho dětství, zavedou ho do chudé rodiny jeho písaře a ukážou mu, jaké štěstí prožívá o svátcích jeho nemajetný synovec se svými dětmi. Poslední duch odhalí obchodníkovi děsivou budoucnost... Zlému lakomci spadnou klapky z očí a rozhodne se pro zásadní životní změnu...Obsah1. Marleyův duch2. První ze tří duchů3. Druhý ze tří duchů4. Poslední ze tří duchů5. Konec
STÁHNOUT ČÍST
Vánoční koleda 1. řada - HBO GO
Vánoční koleda / Charles Dickens. Zpět na předchozí . Celý popis. Cena 79 Kč. Skladem na 54 pobočkách ...
~vánoční koleda CZ dabing~ - YouTube
Výpravný příběh Vánoční koleda, na motivy proslulé povídky Charlese Dickense představuje neopakovatelný zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu. Nechte se unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY