Tajemství krásy Korejek eBook

Fatimma.cz Tajemství krásy Korejek Image

INFORMACE

Hledáte knihu Tajemství krásy Korejek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Charlotte Cho? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Tajemství krásy Korejek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,64 MB

ISBN: 9788024741758

POPIS
V Evropě o pleti mluvíme hlavně se slovem "problémy": řešíme vrásky a nedokonalosti, které je potřeba maskovat silnou vrstvou make-upu. Korejky ale odedávna vědí, že tenhle přístup nikam nevede. Jejich výjimečná metoda komplexní péče zaručuje fantastické výsledky.Charlotte Cho na příkladu sama sebe vyvrací mýtus, že ideální pleť Korejek je záležitost dobrých genů, a dokazuje, že rozhodující je správná péče. V knížce představuje několik snadných, přitom velmi účinných postupů, jak se jednou pro vždy rozloučit s nedokonalostmi a oslnit zářivou, bezchybnou pletí.Zapomeň na Francouzky, coby módní ikony, a dosáhni korejské dokonalosti! Čisti, slupuj, hydratuj, regeneruj a zař!
STÁHNOUT ČÍST
Tajemství krásy Korejek - Charlotte Cho | Elektronická ...
0 hodnocení Tajemství krásy Korejek 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V Evropě o pleti mluvíme hlavně se slovem \"problémy\": řešíme vrásky a nedokonalosti, které je potřeba maskovat silnou vrstvou make-upu. Korejky ale odedávna vědí, že tenhle přístup nikam nevede.
Charlotte Cho - Tajemství krásy Korejek [recenze ...
Odhalte tajemství korejské krásy. Redakce / 30. 07. 2018. Boom v péči o pleť pokračuje! Revoluční korejské beauty produkty vzali svět Instagramu útokem. Určitě vás jako první napadne, čím je korejská kosmetika tak jedinečná oproti té "normální"? Co je na ní tak extra?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY