Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia: matematika eBook

Fatimma.cz Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia: matematika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia: matematika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia: matematika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia: matematika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,47 MB

ISBN: 9788026613305

POPIS
Začátek cesty ke studiu na víceletém gymnáziuKniha umožní žákům 5. ročníků cílenou přípravu na úspěšné zvládnutí didaktického testu, který je součástí jednotných přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia. Kniha v úvodu obsahuje stručné informace ke koncepci knihy, k podobě didaktických testů i typům testových úloh. Užitečné mohou být i informace, jak si počínat v průběhu přípravy. Sbírková část přináší rozsáhlou sadu úloh rozdělených podle jednotlivých oblastí učiva. Publikace je následně doplněna o 3 cvičné didaktické testy, které byly sestaveny podle vzoru dostupných didaktických testů použitých u jednotných přijímacích zkoušek v minulých letech. V závěru knihy pak naleznete klíč správných odpovědí ke všem úlohám v knize.
STÁHNOUT ČÍST
přijímací zkoušky na střední školy | KOSMAS.cz - vaše ...
Přijímací zkoušky na střední školy se v roce 2020 budou konat v červnu. Jednotné přijímačky na čtyřleté obory 8. června, na víceletá gymnázia o den později 9. června, oznámil ministr školství.
Procvičování češtiny a matematiky | 8G příjímačky.cz
Na žáky základních škol čekají už za necelých čtrnáct dní přijímací zkoušky, těmi si projdou i někteří páťáci a sedmáci, kteří se hlásí na víceletá gymnázia. Vyzkoušejte si vzorové testy na osmiletá a šestiletá gymnázia.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY