Akutní kardiologie do kapsy eBook

Fatimma.cz Akutní kardiologie do kapsy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Akutní kardiologie do kapsy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Akutní kardiologie do kapsy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Akutní kardiologie do kapsy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,26 MB

ISBN: 9788020455765

POPIS
Autor stručně a přehledně informuje lékaře o diagnostických a léčebných postupech v akutní kardiologii aktualizovaných na základě platných doporučení Evropské a České kardiologické společnosti v roce 2019.Obsahem publikace jsou kapitoly o poruchách tvorby a vedení srdečního vzruchu, kardiopulmonální resuscitaci, akutních koronárních syndromech, akutním srdečním selhání-akutním plicním edému, kardiogenním šoku, akutní plicní embolii, hypertenzní krizi, nestabilní angině pectoris a náhlé srdeční smrti. Autor se dále zabývá i preeklampsií a eklampsií a jejich léčbou. Cenná je též podrobná informace o současných zásadách kardiopulmonální resuscitace u dospělých a dětí. V každé kapitole jsou stručně popsány příznaky onemocnění, diferenciálně diagnostické možnosti a léčebné postupy tak, aby se lékař mohl rychle rozhodnout o strategii léčebného zákroku a dalších nezbytných opatřeních jak v rámci přednemocniční péče, tak v nemocničním zařízení.Knížka je určena všem lékařům, kteří se s problematikou akutních stavů ve své praxi setkávají, především pak internistům a kardiologům, a to nejen v terénu, v ambulancích, ale i na lůžkových odděleních, jednotkách intenzivní péče a koronárních jednotkách.
STÁHNOUT ČÍST
Vojacek jan akutni kardiologie do kapsy levně | Mobilmania ...
Akutní stavy v nefrologii-- autor: Teplan Vladimír Akutní stavy v urologii-- autor: Kolombo Ivan, Klézl Petr, Grill Robert, Čapka David Akutní pankreatitida-- autor: Kostka Rodomil Akutní kardiologie do kapsy-- autor: Vojáček Jan. Komentáře ke slovu akutní ...
AKUTNE.CZ: Akutní kardiologie do kapsy
Všechny informace o produktu Kniha Akutní kardiologie do kapsy - Jan Vojáček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Akutní kardiologie do kapsy - Jan Vojáček.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY