Hormonální jóga eBook

Fatimma.cz Hormonální jóga Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hormonální jóga? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Monika Schostak? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Hormonální jóga.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,79 MB

ISBN: 9788073367879

POPIS
Hormonální přeladění v období přechodu může být u ženy doprovázeno nejen tělesnými změnami, ale může ji zavést doslova na horskou dráhu pocitů. Cvičení obsažená v této knize vám mohou pomoci zvládnout všechny malé i velké nejistoty tohoto nového životního období. Tato praktická příručka je určena především ženám, které už jsou obeznámeny s hormonální jógovou terapií a které by ji rády praktikovaly doma. Díky své rozsáhlé obrazové části a přehledné osnově se však může stát i samostatnou příručkou poskytující základní principy a umožňující praktickou aplikaci hormonální jógy. V knize najdete jednotlivá cvičení v přehledném uspořádání, jež bylo odzkoušeno léty praxe. Jednoduchá cvičení z antistresového programu vám opět dopomohou ke klidu. Každá žena je jiná. Z toho důvodu ukazuje Monika Schostak alternativy a varianty u každého jednotlivého cvičení a tím vám umožňuje sestavit si svůj vlastní individuální plán cvičení. Nechte si také ukázat v novém období svého života přírodní cestu k vnitřní rovnováze. Objevte nový cit pro své tělo, vnímejte novou energii!
STÁHNOUT ČÍST
Hormonální jóga Černotová | Hormonalka.cz
Hormonální jógová terapie (HJT) je přírodní a holistická terapeutická metoda, která pomáhá harmonizovat hormonální systém. Jedná se o dynamickou, ucelenou a do detailu propracovanou sestavu 21 jógových cviků (ásan), které jsou doplněné o intenzivní dechové techniky a techniky k přesouvání a usměrňování energie.
Hormonalnijogabrno
Hormonální jóga Petry Zbořilové - ABSOLVENTKY. Tato skupina je pouze pro absolventky HJT Petry Zbořilové. Slouží pro rychlou komunikaci, motivaci, sdělování rad a zkušeností nejen ohledně Hormonální jógy. Kontakt. Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona, zapsaná v Živnostenském rejstříku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY