Strážci Země eBook

Fatimma.cz Strážci Země Image

INFORMACE

Strážci Země je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tomáš Crlík. Přečtěte si s námi knihu Strážci Země na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Strážci Země.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

ISBN: 9788025343272

POPIS
Strážci Země usnuli tvrdým spánkem a nepřítel splétá své nekalé plány!Olaw, jeden ze strážců Země, byl probuzen ze sladkého spánku v kmeni svého modřínu. Dozvěděl se, že jeden z dalších strážců není k nalezení, a jeho vždy usměvavý obličej se zachmuřil. V podobě puštíka se okamžitě rozletěl k městu. Divočina i zvěř kolem něj však začaly mizet a on se ocitl v neznámém světě. V patách mu jsou nejen vojáci, ale i okřídlenci chrlící oheň, kteří nemají na Zemi co dělat. Přijde na to, proč ostatní strážci Země nemohou procitnout ze svých stromů odpočinku a proč se začala objevovat neznámá zvířata? Vyhne se nástrahám, které mu neznámý nepřítel chystá?
STÁHNOUT ČÍST
KRYSTALY STRÁŽCI ZEMĚ - SlunecnaBrana.eu
Strážci Země usnuli tvrdým spánkem a nepřítel splétá své nekalé plány!. Olaw, jeden ze strážců Země, byl probuzen ze sladkého spánku v kmeni svého modřínu. Dozvěděl se, že jeden z dalších strážců není k nalezení, a jeho vždy usměvavý obličej se zachmuřil. V podobě puštíka se okamžitě rozletěl k městu.
Strážci Země - JINOHRÁTKY
Strážci Země usnuli tvrdým spánkem a nepřítel splétá své nekalé plány! Olaw, jeden ze strážců Země, byl probuzen ze sladkého spánku v kmeni svého modřínu. Dozvěděl se, že jeden z dalších strážců není k nalezení, a jeho vždy usměvavý obličej se zachmuřil.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY