Co mi je? Leukémie! eBook

Fatimma.cz Co mi je? Leukémie! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Co mi je? Leukémie!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Co mi je? Leukémie! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Co mi je? Leukémie!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,27 MB

ISBN: 9788086057828

POPIS
Dokument Marka Kopeckého o pětiletém boji s akutní leukémií, doplněný svědectvím jeho sestry Ester, která mu věnovala kostní dřeň, a básněmi jeho ženy Simony. Navzdory hořkému konci je knížka oslavou lidské statečnosti a naděje.Marek Kopecký psal od počátku hospitalizace "zpravodaje z hemačky" a posílal je mailem početným přátelům. Později vznikly "zpravodaje z transplantačky". "Zpravodaje" - autentický, redakčně neupravovaný text - jsou jádrem knihy. Editorka Ester Kopecká přidala svůj "Deník transplantátu", Simona Kopecká své verše. Graficky upravila a obálku navrhla Karolína Hejná.
STÁHNOUT ČÍST
Andrej Hryc (70) o leukemii: BĚHEM 2 HODIN BOJ O ŽIVOT ...
Leukémie (řecky leukos λευκός, „bílý" a haima αίμα, „krev", odtud i starší český termín bělokrevnost), zastarale též hemoblastózy, představují nádorová onemocnění, která vycházejí z krvetvorné tkáně a z lymfatických uzlin.Hlavní rozdíl oproti lymfomům je ten, že leukémie postihují celý organizmus a nádorovými buňkami jsou větší či ...
Heligonica: Načo mi je frajárečka - YouTube
Dobrý den pane profesore, u mého příbuzného byla si před měsícem diagnostikována akutní leukémie až po té, co mu výrazně otekly končetiny. Je to 61-letý muž, jinak bez dalších onemocnění. Bohužel nevím, o kterou z forem AL se jedná. Ale podle informací, které mám, by mohlo jít o leukemii lymfoblastickou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY