Co mi je? Leukémie! eBook

Fatimma.cz Co mi je? Leukémie! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Co mi je? Leukémie!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Co mi je? Leukémie! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Co mi je? Leukémie!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

ISBN: 9788086057828

POPIS
Dokument Marka Kopeckého o pětiletém boji s akutní leukémií, doplněný svědectvím jeho sestry Ester, která mu věnovala kostní dřeň, a básněmi jeho ženy Simony. Navzdory hořkému konci je knížka oslavou lidské statečnosti a naděje.Marek Kopecký psal od počátku hospitalizace "zpravodaje z hemačky" a posílal je mailem početným přátelům. Později vznikly "zpravodaje z transplantačky". "Zpravodaje" - autentický, redakčně neupravovaný text - jsou jádrem knihy. Editorka Ester Kopecká přidala svůj "Deník transplantátu", Simona Kopecká své verše. Graficky upravila a obálku navrhla Karolína Hejná.
STÁHNOUT ČÍST
Leukémie - iDNES.cz
Dobrý den, je mi 13 let a asi před týdnem mě začalo škrábat v krku a i když... Leukémie z krve Dobrý den, chci se zeptat jestli se při rozboru krve po zapalu plic pozná...
Chronická lymfocytární leukémie (CLL)
Co je to chronická lymfocytární leukemie (CLL)? Možná jste byli v šoku, když Vám poprvé diagnostikovali chronickou lymfocytární leukemii (CLL). Pravděpodobně máte určité otázky a obavy. Našim cílem je poskytnout Vám o tomto onemocnění základní informace a říct Vám, co od něj můžete očekávat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY