Nové testy z anglického jazyka eBook

Fatimma.cz Nové testy z anglického jazyka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nové testy z anglického jazyka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nové testy z anglického jazyka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Nové testy z anglického jazyka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,70 MB

ISBN: 8007011641

POPIS
Tento súbor testov je určený predovšetkým tým, ktorí chcú absolvovať prijímacie pohovory na štúdium jazykov na vysokých školách (anglistika, lingvistika, učiteľské smery cudzích jazykov), ale aj pre tých, ktorí skladajú medzinárodné skúšky typu First Certificate, Cambridge Profiniency alebo TOEFL. Vďaka možnosti overiť si správnu odpoveď v kľúči je kniha určená všetkým pokročilým študentom anglického jazyka.Materiál na testy je vybraný na základe analýzy požiadaviek na adeptov filologického štúdia a požiadaviek na medzinárodných skúškach.
STÁHNOUT ČÍST
Anglický jazyk | Maturitní zkouška
Poctivá příprava na státní maturitu z anglického jazyka. S přípravou pomohou také kurzy angličtiny, které systematicky procvičí AJ k nové státní maturitě 2020 a základem přípravy k maturitě z anglického jazyka stále zůstávají kvalitní učebnice angličtiny, které připraví studující na státní maturitu z angličtiny.
Vstupní online test z angličtiny zdarma - ONLINE jazyky
Jazyková škola Březinka pro Vás připravila vánoční test z anglického jazyka, který prověří hlavně vaší slovní zásobu. Doufáme, že se vám bude test líbit, naučíte se nějaké nové výrazy, ale hlavně že se pobavíte. Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a doufáme, že se s Vámi setkáme v naší jazykové škole, která se na vás těší a připraví si ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY