Akutní stavy ve vnitřním lékařství eBook

Fatimma.cz Akutní stavy ve vnitřním lékařství Image

INFORMACE

Hledáte knihu Akutní stavy ve vnitřním lékařství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Oskar Zakiyanov? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Akutní stavy ve vnitřním lékařství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,78 MB

ISBN: 9788073455507

POPIS
Příručka praktické medicíny napsaná kolektivem internistů se zkušenostmi zároveň jak z fakultních pracovišť, tak i z menších nemocnic a terénní praxe. Cílem publikace je poskytnout rychlou odpověď na nejčastější akutní klinické problémy, nejen v oblasti vnitřního lékařství, ale i v souvisejícíchoborech, jako je např. neurologie či psychiatrie. Kniha vychází vstříc aktuálním potřebám internistů na příjmových ambulancích a praktických lékařů v pohotovostní službě. S řadou akutních stavů se ale lékař setká i v běžných ambulancích a stejně tak na standardních lůžkových odděleních.Jsou uvedeny konkrétní návody jak postupovat v jednotlivých akutních stavech.Snahou autorů bylo vytvořit příručku, jakou by si sami byli přáli mít k dispozici v době, kdy nastoupili do zaměstnání. Spoluautorem nebo recenzentem každé kapitoly je odborník specializující se na danou problematiku. V současnosti jde o jedinou aktuální publikaci svého druhu na domácím knižním trhu.
STÁHNOUT ČÍST
Akutni stavy v kontextu | Sleviste.cz
Maxdorf Akutní stavy ve vnitřním lékařství . Příručka praktické medicíny napsaná kolektivem internistů se zkušenostmi zároveň jak z fakultních pracovišť, tak i z menších nemocnic a terénní praxe.
E-shop Maxdorf
Kupte knihu Akutní stavy ve vnitřním lékařství (Jan Vachek, Vít Motáň, Oskar Zakiyanov, Hana Ciferská, Vladimír Tesař) s 22 % slevou za 464 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY