Akutní stavy ve vnitřním lékařství eBook

Fatimma.cz Akutní stavy ve vnitřním lékařství Image

INFORMACE

Akutní stavy ve vnitřním lékařství je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Oskar Zakiyanov. Přečtěte si s námi knihu Akutní stavy ve vnitřním lékařství na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Akutní stavy ve vnitřním lékařství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,45 MB

ISBN: 9788073455507

POPIS
Příručka praktické medicíny napsaná kolektivem internistů se zkušenostmi zároveň jak z fakultních pracovišť, tak i z menších nemocnic a terénní praxe. Cílem publikace je poskytnout rychlou odpověď na nejčastější akutní klinické problémy, nejen v oblasti vnitřního lékařství, ale i v souvisejícíchoborech, jako je např. neurologie či psychiatrie. Kniha vychází vstříc aktuálním potřebám internistů na příjmových ambulancích a praktických lékařů v pohotovostní službě. S řadou akutních stavů se ale lékař setká i v běžných ambulancích a stejně tak na standardních lůžkových odděleních.Jsou uvedeny konkrétní návody jak postupovat v jednotlivých akutních stavech.Snahou autorů bylo vytvořit příručku, jakou by si sami byli přáli mít k dispozici v době, kdy nastoupili do zaměstnání. Spoluautorem nebo recenzentem každé kapitoly je odborník specializující se na danou problematiku. V současnosti jde o jedinou aktuální publikaci svého druhu na domácím knižním trhu.
STÁHNOUT ČÍST
PPS Akutní stavy ve vnitřním lékařství - VlaJa
Akutní stavy ve vnitřním lékařství. Maxdorf, 2018. Formát:125×190 . Vazba: měkká (V2), 396 stran. Cena v e-shopu nakl. Maxdorf: 506,- Kč (dop. MC 595,- Kč) pk. 12.02.2019. Farmakologické přehledy Význam vitaminu C ve zdraví a nemoci Vliv vitaminu C na organismus z pohledu farmakologů a lékařů.
Akutni stavy v oftalmologii | Sleviste.cz
Kupte knihu Akutní stavy ve vnitřním lékařství (Jan Vachek, Vít Motáň, Oskar Zakiyanov, Hana Ciferská, Vladimír Tesař) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY