Petr Chobot, já a sny eBook

Fatimma.cz Petr Chobot, já a sny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Petr Chobot, já a sny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Petr Chobot, já a sny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Petr Chobot, já a sny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,12 MB

ISBN: 9788074390968

POPIS
Pokračování nevšedního příběhu dvou lidí, dvou bytostí, odehrávajícího se už nejenom ve sféře astrální, ale nyní s větší intenzitou i v realitě fyzické. Vnitřní cestou za pravdou a zkoumáním vlastních prožitků dochází autorka k závěru, že k tomu, aby člověk našel harmonii mezi rozumem a cítěním, je třeba nejprve rovnováhu zcela ztratit a zbavit ze zbytečné zátěže v podobě našich představ, iluzí, lpění a strachů.
STÁHNOUT ČÍST
Petr Chobot, já a sny - Pavla Benettová | KOSMAS.cz - vaše ...
0 hodnocení Petr Chobot, já a sny 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Pokračování nevšedního příběhu dvou lidí, dvou bytostí, odehrávajícího se už nejenom ve sféře astrální, ale nyní s větší intenzitou i v realitě fyzické. Vnitřní cestou za pravdou a ...
CZ PDF Petr Chobot, já a sny - Prazska PDF
Petr Chobot a já kniha od autora Benettová Pavla. Petr Chobot a já Autorka dává nahlédnout do dění okolo Petra Chobota na základě osobní zkušenosti. Prolínání "reality" s prostory za hranicí běžného vnímání je zpracované do srozumitelné formy, která je přijatelná i pro racionálně uvažující čtenáře.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY