Autogenní trénink eBook

Fatimma.cz Autogenní trénink Image

INFORMACE

Hledáte knihu Autogenní trénink? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Johannes Heinrich Schultz? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Autogenní trénink.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,78 MB

ISBN: 9788087419847

POPIS
Objevte autogenní trénink a jeho efektivní ochranu proti stresu v běžném životě. Kniha je stručným, přesným a přehledným uvedením do osvědčené metody používaná již přes 80 let. Autor metody prof. J. H. Schultz v ní nabízí originální návod jednoduchého uvedení do základního stupně autogenního tréninku. Postupně dosáhnete hlubokého klidu a budete se opět cítit svěží a silní. Naučíte se, jak si prostřednictvím krátkých formulí zcela vědomě navodit pozitivní změny vlastního chování a získáte správné reakce v zátěžových situacích.
STÁHNOUT ČÍST
Autogenní trénink - Wikipedie
Jednou z metod jak se s nimi vypořádat dává Schultzův autogenní trénink, jakožto neinvazní psychohygiena a terapie. Předkládaná kniha podává, obsáhlý, přehledný a jasný návod ke cvičením. Podrobně se zabývá základním stupněm. Kniha obsahuje texty příslušných autosugestivních formulí v různých variantách.
Kurzy | Autogenní trénink
Autogenní trénink. 449 To se mi líbí. Nejrozšířenějši evropská relaxační metoda - Autogenní trénink v originální verzi podle J.H.Schultze. Kurzy, konference...vše co souvisí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY