Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli! eBook

Fatimma.cz Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli! Image

INFORMACE

Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Frederike Range. Přečtěte si s námi knihu Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli! na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,28 MB

ISBN: 9788087374184

POPIS
Věděli jste, že se sýkorky v Anglii naučily otvírat láhve s mlékem? A víte, jak si krysy předávají informace o otrávených nástrahách, či jak se paviáni orientují v hierarchii svých tlup? Autorka této knihy, německá bioložka Friederike Rangeová, se po celý svůj profesní život zabývá inteligencí zvířat. Víte, co vlastně pojem učení u zvířat obnáší? Nebo jak naši domácí mazlíčkové vnímají své okolí, a co to vše vypovídá o lidské společnosti? Tato publikace přináší nové a překvapivé informace o říši zvířat.
STÁHNOUT ČÍST
Zvířata jsou chytřejší, než jsme si mysleli, dokazují ...
Kniha: Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli! - Friederike Range. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. ... > Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli!-11% sleva.
Karen Duve - webzdarma
Všechny informace o produktu Kniha Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli - Friederike Rangeová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zvířata jsou chytřejší, než byste si mysleli - Friederike Rangeová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY