Přehledná německá gramatika eBook

Fatimma.cz Přehledná německá gramatika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přehledná německá gramatika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přehledná německá gramatika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Přehledná německá gramatika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,46 MB

ISBN: 9788072388738

POPIS
Ucelený přehled nejdůležitějších oblastí německé gramatiky určený nejširšímu okruhu zájemců, zejména studentům středních škol, žákům druhého stupně základních škol, studentům v jazykových školách, podnikových kurzech atd. Nyní ve 2. aktualizovaném vydání. Jasné, výstižné a přehledné vysvětlení všech důležitých oblastí gramatiky s důrazem na jevy pro české studenty obtížné. Podrobný výklad důležitých gramatických jevů, rozsáhlý přehled nepravidelných sloves, výklad každého gramatického jevu je dokumentován několika příklady užití ve větách doprovázených českými překlady. Používá moderní slovní zásobu a zachycuje aktuální stav jazyka, pojednání o výslovnosti a regionálních rozdílech, desítky ilustrací pro vizualizaci gramatických jevů, podrobný, přehledně členěný rejstřík.
STÁHNOUT ČÍST
VOLTROVÁ, Michaela : Fraus přehledná německá gramatika
Ucelený přehled německé gramatiky určený nejširšímu okruhu zájemců •od žáků 2. stupně ZŠ až po studenty jazykových škol a návštěvníky podnikových kurzů • přehledné vysvětlení všech důležitých...
Přehledná německá gramatika s nadhledem A2-B1 — Academia
Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY