Poslední vlak do Istanbulu eBook

Fatimma.cz Poslední vlak do Istanbulu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poslední vlak do Istanbulu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poslední vlak do Istanbulu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Poslední vlak do Istanbulu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,76 MB

ISBN: 9788074917813

POPIS
Mezinárodní bestseller oblíbené turecké autorky plný odvahy, lásky a dobrodružství.Jako dcera jednoho z posledních osmanských pašů by Selva mohla získat srdce kteréhokoli muže v Ankaře. Temperamentní mladá kráska má však oči jen pro Rafaela Alfandariho, pohledného židovského mladíka z vážené lékařské rodiny. Navzdory nesouhlasu svých příbuzných se vezmou a odjedou do Paříže vybudovat si nový život.Po vpádu nacistů do Francie ovšem mladí manželé zjistí, že na ně čekají mnohem horší nástrahy než zatracení vlastními rodinami. Selvě jako muslimce sice nebezpečí odvlečení do koncentračního tábora nehrozí, ale odmítne se svého židovského manžela vzdát. Mladý pár využije plánu několika odvážných tureckých diplomatů, kteří chystají záchranu tureckých Židů žijících ve Francii. Selva a Rafael se společně se svým malým synkem vydávají na strastiplnou cestu vlakem do bezpečí: musejí projet válkou zmítaný kontinent, přejít nepřátelské linie a riskovat všechno v zoufalé snaze získat svobodu…
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Poslední vlak do Istanbulu - Ayse Kulinová | Knihy ...
Poslední vlak do Istanbulu. Kdo napsal knihu Poslední vlak do Istanbulu? Autorem je Ayşe Kulin. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Poslední vlak do Istanbulu - Kulinová Ayşe od 215 Kč ...
Za Poslední vlak do Istanbulu (2002) získala v roce 2008 cenu Evropské rady židovských obcí. Je to autorčina první kniha přeložená do češtiny, vychází ve třiadvaceti jazycích ve více než třiceti zemích. E-knihy můžete číst i v aplikaci Alza Media.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY