Druhá šance eBook

Fatimma.cz Druhá šance Image

INFORMACE

Hledáte knihu Druhá šance? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Marc Levy? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Druhá šance.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,71 MB

ISBN: 9788026701255

POPIS
Andrew Stilman, významný reportér New York Times, se právě oženil. Dne 9. července 2012 ráno běží podél řeky Hudson, když na něj najednou někdo zaútočí. Ucítí v zádech palčivou bolest a zhroutí se na zem. Když se probudí, píše se 7. květen 2012… Do svatby i do podivného útoku zbývají dva měsíce… Od tohoto okamžiku má šedesát dní na to, aby odhalil útočníka a zjistil jeho motiv, šedesát dní na to, aby zvrátil běh osudu.
STÁHNOUT ČÍST
Druhá šance - Příspěvky | Facebook
Vítejte na stránkách Nadačního fondu DRUHÁ ŠANCE. Tento fond je poměrně mladý, vznikl dne 31.5.2006 a je tedy na samém začátku dlouhé cesty. Cílem tohoto fondu je zajistit odbornou pomoc osobám se sklony k sebevraždě a osobám, které postihla tragédie sebevraždy v rodině.
Druhá šance | OSOBNOSTI.cz
Druhá šance pro lyže. Rubrika: Inspirace. Lyže, po staru ski, nejsou jen prkénka na lyžování. Když se už nehodí pro sportování, dají se použít na něco jiného. Lyže na stěně doplnily háčky, na něž lze věšet různé dekorace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY