Klam eBook

Fatimma.cz Klam Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Klam! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Klam a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Klam.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

ISBN: 9788020438881

POPIS
Ve většině ze svých románů k potěšení svých čtenářů Roth hledá a zároveň zamlžuje to skutečné a opravdové z vlastního života. V Klamu máme možnost naslouchat důvěrným rozmluvám autora s jeho anglickou milenkou ve spartánsky zařízeném ateliéru, kde se patrně odvíjejí něžné chvíle i s přítelkyněmi z Československa a Polska. Když však část rozhovorů vyslechne i spisovatelova manželka, nastává zvrat, který Philip Roth ironicky řeší budováním dalších fikcí. Muži i ženy zde naleznou mnohé pro svou vlastní inspiraci a seberealizaci v těchto křehkých milostných soubojích i v moudrém dialogu, který udrží čtenáře od začátku až do konce v trvalém napětí.
STÁHNOUT ČÍST
Nejlepší optické iluze, ze kterých vám budou oči přecházet ...
Zakoukejte se do neuvěřitelných triků, optických iluzí a vizuálních legrácek. Přestože to jsou na první pohled prkotiny, právě díky optickým iluzím mohou vědci lépe porozumět, jak funguje lidský mozek.
KLAM - freelance ilustrátor, grafik a výtvarník
Marktgemeindeamt Klam. 4352 Klam 43. Tel.: 07269/7255. [email protected] Datenschutzerklärung
SOUVISEJÍCÍ KNIHY