Wellness eBook

Fatimma.cz Wellness Image

INFORMACE

Wellness je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Hošek. Přečtěte si s námi knihu Wellness na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Wellness.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,51 MB

ISBN: 9788027100101

POPIS
Kniha komplexně představuje obor a speciality ve wellness, uvádí znaky zdravé komunikace, etiky, zaměřuje se na využití prostředí ve wellness. Provádění aktivit v přírodě, která představuje v současné době největší tělocvičnu pro stále více lidí, využití lázní a cvičení pro získání pohody v duševní i tělesné oblasti. Změny v chápání klienta ve wellness, které vedou ke zlepšení jeho duševního a tělesného stavu, vedou také ke zlepšení spánku, zdraví, vztahů a eliminují nezdravé chování jedince. Kniha se zabývá také ekonomickou a marketingovou stránkou wellness a věnuje pozornost pohybu a aktivitě, které sehrávávají velkou roli ve kvalitě života jedince.
STÁHNOUT ČÍST
Wellness - Wikipedie
Wellness pobyty v České republice, na Slovensku, v Maďarsku. Široká nabídka zájezdů a ubytování v lázeňských městech od více než 300 CK na jednom místě.
Medical wellness centrum - relax v Beskydech | Hotel Duo ...
Wellness je velice široký pojem, obsahující jak stránku ducha, tak těla. Primárně, slovo wellness znamená cestu k souladu mysli, duše a těla. Cílem je, aby se člověk cítil dobře, což by tedy mělo plynout z duševní, fyzické, okolní a sociální pohody.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY