Rudolf II. a jeho císařská Praha eBook

Fatimma.cz Rudolf II. a jeho císařská Praha Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rudolf II. a jeho císařská Praha? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Jan Boněk? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Rudolf II. a jeho císařská Praha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,64 MB

ISBN: 8072813421

POPIS
Praha a především Pražský Hrad se na konci 16. století staly evropským centrem nejen okultních věd, astrologie a alchymie, ale hlavně mezinárodní politiky, vědeckého bádání astronomů, lékařů a botaniků. Vůbec první hlavní město monarchie k sobě přitahovalo i nejslavnější umělce své doby: malíře, grafiky, sochaře i hudebníky. I když to bylo velmi krátké období, trvalo všeho všudy necelých 37 let, přesto se zapsalo do dějin evropské kultury zlatým písmem. Na začátku té hvězdné doby stál jediný muž. Snílek, samorostlý badatel, sběratel umění i přírodních zvláštností, velký podporovatel všeho tajemného ve světě kolem nás a hlavně mecenáš každého, kdo mohl rozšířit jeho poznání světa, císař Svaté říše římské, král český a uherský Rudolf II.
STÁHNOUT ČÍST
Rudolf II. - Wikipedie
O čem je kniha Rudolf II. a jeho císařská Praha? Praha a především Pražský Hrad se na konci 16. století staly evropským centrem nejen okultních věd, astrologie a alchymie, ale hlavně mezinárodní politiky, vědeckého bádání astronomů, lékařů a botaniků.
Rudolf II. a jeho císařská Praha | EMINENT - nakladatelství
Rudolf II. a jeho císařská Praha Autor Jan Boněk. Výprodej; Praha a především Pražský Hrad se na konci 16. století staly evropským centrem nejen okultních věd, astrologie a alchymie, ale hlavně mezinárodní politiky, vědeckého bádání astronomů, lékařů a botaniků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY