Vězenkyně lásky eBook

Fatimma.cz Vězenkyně lásky Image

INFORMACE

Vězenkyně lásky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Přečtěte si s námi knihu Vězenkyně lásky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Vězenkyně lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,85 MB

ISBN: 8073841645

POPIS
Sorilda je sirotek žijící u laskavého strýčka, vévody z Nuneatonu. Když se však tento dosud pohledný muž znovu ožení, život na zámku dozná výrazných změn. Nová vévodkyně, žena krásná, avšak zlá a proradná, zde nastolí tyranii, jež je namířena především vůči líbezné Sorildě. Nebohá rusovláska začíná chápat, že se její domovské útočiště proměnilo ve vězení. Z tohoto vězení se jí však podaří uprchnout prostřednictvím zcela neočekávaného sňatku. Ale jak se bude dál vyvíjet její život po boku jednoho z nejobdivovanějších milovníků Anglie, hraběte z Winsfordu? Osudem krutě zkoušená Sorilda se díky svému půvabu a inteligenci se svým manželem sblíží a nakonec se stane opět vězeňkyní: vězeňkyní lásky.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Láska za ostnatým drátem - Hana Radulić | Knihy.ABZ.cz
Přes rasovou propagandu esesák Wunch nedokázal odolat půvabu mladé židovské vězenkyně. Již dříve jsem zde zmiňoval příběhy lásky v prostředí téměř absolutní lidské nenávisti. Tyto příběhy jasně deklarují, že citům nelze bránit ani zákony na "ochranu krve".
O natáčení — Vrásky z lásky — Česká televize
Vězenkyně lásky. Barbara Cartland. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Sorilda je sirotek žijící u laskavého strýčka, vévody z Nuneatonu. Když se však tento dosud pohledný muž znovu ožení, život na zámku dozná výrazných změn.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY