Čarodějův učeň eBook

Fatimma.cz Čarodějův učeň Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čarodějův učeň! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čarodějův učeň a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Čarodějův učeň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,50 MB

ISBN: 8072035533

POPIS
Kouzelný příběh o Krabatovi, pocházející původně z Indie a objevující se později v různých obměnách souboje čarodějova učně a mistra v mnoha zemích světa, je příběhem chlapce, který se na prahu dospělosti přiblížil temným silám a je jimi fascinován, dokud nepozná, že jej mohou zahubit. Převyprávění lužickosrbské legendy o Krabatovi (Krawatovi, Chorvatovi) z přelomu 17. a 18. století ze slezské Horní Lužice, již nám krásným a poutavým jazykem a předkládá rodák ze severočeského Liberce a známý německý spisovatel Otfried Preussler, je o silách srdce, jež nelze změnit a jež ovládají naše city a jednání a mohou být zdrojem nenávisti i lásky, zloby, závisti či radosti. Je možné je využívat k dobrému či zlému (neboli k bílé i černé magii, jak se kdysi říkávalo). V tomto věčném souboji vede k osvobození z osidel zla jen cesta pevné vůle a víry v lásku.
STÁHNOUT ČÍST
Čarodějův učeň - Wikipedie
Kupte knihu Čarodějův učeň od Otfried Preussler na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Divadlo D21 - představení Čarodějův učeň
Čarodějův učeň možná příliš dává svůj osud všanc živým školákům Tomáš Šťástka : idnes.cz, 10. 11. 2019. Dětem od jedenácti let určilo pražské Divadlo D21 své minimalistické nastudování hororové pohádky Čarodějův učeň.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY