Hudba v reklamě eBook

Fatimma.cz Hudba v reklamě Image

INFORMACE

Hudba v reklamě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Radim Bačuvčík. Přečtěte si s námi knihu Hudba v reklamě na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Hudba v reklamě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

ISBN: 9788087500514

POPIS
Kniha hledá odpověď na otázku, jakým způsobem funguje hudba v reklamě. Zabývá psychologickým působením hudby a tím, jak hudba souvisí se společenským postavením člověka, a snaží se ukázat, jakým způsobem je možné toho využít v reklamě. Podrobně se zabývá televizní reklamou, která je s hudbou ze všech oblastí marketingové komunikace svázána asi nejvíce. Všímá si procesu, jakým se vůbec hudba do reklam dostává a do detailů ukazuje, jak vlastně hudba v dnešních reklamách vypadá. Knihu ocení všichni, kteří mají co do činění s reklamní tvorbou, a také lidé, kteří by se chtěli dozvědět více o tom, jak se s nimi reklamní mágové pokoušejí pomocí hudby manipulovat.
STÁHNOUT ČÍST
hudba v televizní reklamě (výsledky průzkumu)
Koupit Koupit eknihu. Kniha hledá odpověď na otázku, jakým způsobem funguje hudba v reklamě. Zabývá psychologickým působením hudby a tím, jak hudba souvisí se společenským postavením člověka, a snaží se ukázat, jakým způsobem je možné toho využít v reklamě.
Hudba v reklame | Sleviste.cz
Všechny informace o produktu Hudba v reklamě, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hudba v reklamě. Hudba v reklamě od 175 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY