C´est la vie / Čtyři krátke povídky eBook

Fatimma.cz C´est la vie / Čtyři krátke povídky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou C´est la vie / Čtyři krátke povídky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu C´est la vie / Čtyři krátke povídky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: C´est la vie / Čtyři krátke povídky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,64 MB

ISBN: 9788026600770

POPIS
Kde leží hranice mezi fikcí a realitou? Co může člověk ukrývat pod maskou? A proč máme strach z neznámého? Napínavá cvičebnice pro všechny, kteří si chtějí osvěžit, prohloubit a rozšířit své znalosti francouzštiny. Pomocí čtyř různorodých učebních povídek budete trénovat své jazykové znalosti hravě a efektivně. Přiložené CD vám pomůže: - s porozuměním poslechu, - s cvičení vztahující se přímo k textu - s překlady slovíček na každé straně - s otázky k interpretaci povídek - zvládnout závěrečný test - s obsáhlý slovník Pro jazykovou pokročilost B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.CD ve formátu MP3 obsahuje celý text namluvený rodilou mluvčí a je ideálním prostředkem pro porozumění mluvenému slovu.
STÁHNOUT ČÍST
C´est la vie: Čtyři krátké povídky Marc Blancher kniha ...
Kniha + CD audio, MP3 : C´est la vie. Krimi francouzština -- Napínavé čtení - Blancher, Marc; Derrier, Adrienne; Pirard, Tim ; Čtyři jednoduché povídky s dobrodružnými náměty vznikly jako výchozí text učebnice pro studenty francouzštiny, jejichž úroveň pokročilosti odpovídá stupni B1. Přímo do textu jsou ...
C´est la vie. Krimi francouzština | Knihy.ABZ.cz
Všechny informace o produktu Kniha C ´est la vie - Simona Kožuchová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze C ´est la vie - Simona Kožuchová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY