Ochrana práv výkonných umělců a výrobců zvukových záznamů eBook

Fatimma.cz Ochrana práv výkonných umělců a výrobců zvukových záznamů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ochrana práv výkonných umělců a výrobců zvukových záznamů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ochrana práv výkonných umělců a výrobců zvukových záznamů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Ochrana práv výkonných umělců a výrobců zvukových záznamů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,33 MB

ISBN: 807169553X

POPIS
Publikace zpracovává problematiku týkající se herců, hudebníků, tanečníků a dalších výkonných umělců, výrobců zvukových a zvukově obrazových snímků a provozovatelů veřejných prostor oživených hudbou (hotely, restaurační provozy, letiště atd.). Pojednává o povinnostech provozovatelů k výkonným umělcům a přináší poučení formou pojednání o příslušné části autorského zákona.
STÁHNOUT ČÍST
www.mvcr.cz
komplexní právní služby v oblasti práv k nehmotným statkům (ochrana know-how, patentů, osobnostních i majetkových práv autora a jejich výkonu i práv výkonných umělců, oblast nekalé soutěže, apod.) - počínaje zpracováním odborných právních rozborů přes poradenství až po přípravu či revizi související dokumentace
Intergram - Nezávislá společnost výkonných umělců
Knihu Ochrana práv výkonných umělců a výrobců zvuko... z roku 1998 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY