Hudba - Kompletní obrazové dějiny eBook

Fatimma.cz Hudba - Kompletní obrazové dějiny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hudba - Kompletní obrazové dějiny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hudba - Kompletní obrazové dějiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Hudba - Kompletní obrazové dějiny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,11 MB

ISBN: 9788024246529

POPIS
Hudba je encyklopedie, jaká tady ještě nebyla. V chronologickém pořádku a v doprovodu exkluzivního obrazového doprovodu představuje vývoj hudby celého světa od prehistorie až po současnost. Provází nás postupně všemi hudebními žánry, seznamuje s nezbytnou hudební teorií, uvádí známé i netradiční hudební nástroje. Zmiňuje množství skladatelů a interpretů, těm největším z nich věnuje obsáhlejší medailonky. Všichni, kdo se zajímají o hudbu ve všech jejích podobách, se mohou těšit na unikátní poznávací cestu napříč žánry a staletími. Možná se pak budou umět zaposlouchat do hudby novýma ušima.
STÁHNOUT ČÍST
Hudba. Kompletní obrazové dějiny - Megaknihy.cz
Zatím jsme se zabývali středověkou jednohlasou duchovní hudbou, hlavně liturgickou, tzv. gregoriánským chorálem. Nyní se na chvíli podíváme na světský jednohlasý zpěv ve středověku. O tom si tento týden přečtěte kapitolu z knihy Hudba: kompletní obrazové dějiny (Knižní klub, 2014).
1. C - Dějiny hudby - Roman Mlejnek
Hudba. Kompletní obrazové dějiny - neuveden. Hudba je encyklopedie, jaká tady ještě nebyla. V chronologickém pořádku a v doprovodu exkluzivního...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY