Černá Hora eBook

Fatimma.cz Černá Hora Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Černá Hora! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Černá Hora a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Černá Hora.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,25 MB

ISBN: 8025107590

POPIS
Praktický průvodce na cesty.Česko-srbský slovník s výslovností.Informace o Černé Hoře na Internetu.Z obsahu knihy: * příprava na cestu do Černé Hory * praktické informace pro řidiče * rady a tipy pro nezávislé cestovatele * historie, kultura a umění Černé Hory * turistické zajímavosti * doprava, ubytování a stravování * zajímavé www stránky o Černé Hoře na Internetu * česko-srbský slovník s výslovností * adresy a kontakty pro získání dalších informací * podrobný místopisný rejstřík * mapy pro snadnější orientaci * černobílé a barevné fotografie
STÁHNOUT ČÍST
Hitrádio Černá Hora - PŘEHRÁT | radia.cz
Český název: Republika Černá Hora: Užívaný název: Černá Hora: Anglický název: Republic of Montenegro: Rozloha: 14 026 km 2: Poloha: 18°-19° v. d. a 42°-43° s. š. Využití plochy: 13,7% orná půda, 1 % pastviny, 85,3 % lesy a ostatní : Reliéf: nejvyšší bod - Bobotov Kuk (2 522 m), nejnižší bod - Jaderské moře (0 m)
Černá Hora (okres Blansko) - Wikipedie
Domov pro seniory Černá Hora je příspěvkovou organizací Jihomoravského kraje Vážení návštěvníci, od 25. května jsou v našem zařízení opět povoleny návštěvy. Věnujte prosím pozornost níže uvedeným podmínkám.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY