Soudobá sociologie I eBook

Fatimma.cz Soudobá sociologie I Image

INFORMACE

Soudobá sociologie I je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Šubrt. Přečtěte si s námi knihu Soudobá sociologie I na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Soudobá sociologie I.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,30 MB

ISBN: 9788024612751

POPIS
Publikace mapuje významné teoretické trendy, jež ovlivňují charakter sociologie na počátku 21. století. Je určena studentům, kteří mají tuto problematiku ve svých studijních osnovách, i všem ostatním zájemcům z řad odborné i širší veřejnosti. Jednotlivé kapitoly referují o klíčových postavách soudobé sociologie, jakými jsou Immanuel Wallerstein, Zygmunt Bauman, Alvin Toffler, Niklas Luhmann, Richard Münch, Anthony Giddens, Manuel Castells, Ulrich Beck, Axel Honneth, Nancy Fraser, Amitai Etzioni. Teorie těchto autorů významným způsobem zasahují do aktuálních diskusí o povaze soudobého světa a mají často - nikoli však ve všech případech - i určité politické konotace.
STÁHNOUT ČÍST
Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři ...
E-kniha: Soudobá sociologie I. Teoretické koncepce a jejich autoři - Jiří Šubrt; kolektív. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
PDF SOUDOBÉ SOCIOLOGICKÉ - inpdf.uhk.cz
Soudobá sociologie I. (Ukázka, strana 99) Published on Feb 23, 2017 Publikace mapuje významné teoretické trendy, jež ovlivňují charakter sociologie na počátku 21. století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY