Ticho a klid eBook

Fatimma.cz Ticho a klid Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ticho a klid? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Charles Ridley? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Ticho a klid.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,21 MB

ISBN: 9788075002266

POPIS
Kniha Ticho a klid je syntezí energetické medicíny těla a mysli, nejmodernější vědy a velmi vyspělé práce s tělem. Zkoumá tělo jako projev a prostředek k vývoji vědomí prostřednictvím kraniosakrální terapie. V této průkopnické knize nám Charles Ridley představuje metodu Breath of Life Cranial Touch (doslovný překlad: Kraniální dotek Dechu života), nemedikální integrální přístup k biodynamice. Nevysvětluje klinickou aplikaci kraniosakrální terapie, ale spíše praxi “nedělání” a naslouchání, kde se Dech života zcela ujímá vedení.Díky cvičením obsaženým ve knize Ticho a klid mohou kraniosakrální terapeuté zdokonalit své dovednosti, popsané přístupy však můžeme použít pro jakoukoliv léčebnou techniku, ať již je to akupunktura, homeopatie, psychoterapie, naturopatie, medicína, spirituální léčení, práce s tělem, pohyb či Somatic Experiencing ®. Dech Života tělo stvořil a léčí ho, bez ohledu na to, skrze jakou modalitu působí.
STÁHNOUT ČÍST
Ticho a klid? To máme v Akustice nejradši! - ŠKODA Kariéra
Ticho, klid a Dech života . 10 jeho originální matrice (podpisový vzor) dále uspořádává buňky, které vytvoří v jeho centru linii, takzvaný primitivní proužek - objeví se první viditelná střední linie. Střední linie: osa vyvíjejícího se embrya. Podstatou primitivního proužku je ticho a klid.
Ticho a klid od 246 Kč - Heureka.cz
Kraniosakrální biodynamika vycházi z celoživotního díla amerického osteopata W. G. Sutherlanda (1873-1954) a jeho studentů v druhé polovině 20. století. Praktikuji tuto metodu podle směru "Ticho a klid" (Dynamic Stillness) současného učitele Charlese Ridleyho.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY