Má dcera Iveta eBook

Fatimma.cz Má dcera Iveta Image

INFORMACE

Hledáte knihu Má dcera Iveta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Václav Nekvapil? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Má dcera Iveta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,66 MB

ISBN: 9788087003510

POPIS
Iveta Bartošová byla fenoménem. Její životní příběh by vydal pořádně tlustý román, který by nevymyslel ani ten nejlepší hollywoodský scénárista. Trojnásobná Zlatá slavice totiž pravidelně zažívala nejen velkou slávu a davy nadšených fanoušků, ale i pořádné pády doslova až na dno. Její soukromý život byl plný neuvěřitelných kotrmelců. Žádný jiný český interpret neměl tolik titulních stran novin a časopisů, jako právě Iveta, která se už za života stala legendou. Za necelé půlstoletí svého života totiž prožila tolik, co by jinému vystačilo na deset životů. Na jaře 2019 to bude již pět let, co se rozhodla pro dobrovolný odchod. Tato kniha přináší životopis slavné zpěvačky, ale i unikátní zpověď nejbližší kamrádky z posledních let Ivetina života Bohunky Vojtěchové, o které veřejnost dosud nevěděla a především obsáhlý, velmi otevřený rozhovor s Ivetinou maminkou Svatavou. Přestože paní Svatava Bartošová odmítá komunikovat s novináři, s blížícími se osmdesátinami udělala výjimku a zrekapitulovala nejen svůj život, ale i život své milované dcery Ivety Bartošové.
STÁHNOUT ČÍST
Má dcera Iveta - Svata Bartošová; Miroslav Graclík; Václav ...
Kupte knihu Má dcera Iveta (Svata Bartošová, Miroslav Graclík, Václav Nekvapil) s 10 % slevou za 359 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Má dcera Iveta - Svata Bartošová; Miroslav Graclík; Václav ...
Vždy, když se pokusila vzít si život, ji z toho někdo dostal, ale tentokrát se rozhodla jít na jistotu," říká paní Svatava v nové knize Má dcera Iveta s tím, že v pondělí večer s dcerou mluvila, v úterý pak Iveta v poledne šla a skočila pod vlak.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY