Exil eBook

Fatimma.cz Exil Image

INFORMACE

Exil je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor James Swallow. Přečtěte si s námi knihu Exil na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Exil.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,86 MB

ISBN: 9788024261089

POPIS
Marc Dane, hrdina mezinárodního bestselleru Nomád, se vrací v novém vzrušujícím thrilleru.Brutální srbský gang, jehož zisk pochází z falešných jaderných zbraní. Zdiskreditovaný ruský generál s přístupem ke skutečné atomové bombě. Pomstychtivý vůdce somálských pirátů, který má důvod zničit celý svět. Vládní zpravodajská služba, která neví, jak ho zastavit. Jen jeden muž vidí, k čemu se schyluje. Ale ani on tomu možná nedokáže zabránit…Tajné vězení CIA, mrakodrapy v Dubaji, bouřemi ošlehané vrtné plošiny u afrických břehů či starobylé podzemní chodby a jeskyně pod Neapolí – tam všude svede Marc další závod s časem v boji proti neúnavným nepřátelům a nemilosrdným fanatikům. V boji o přežití.
STÁHNOUT ČÍST
Exil - Wikipedia
Emigrace a exil po únoru 1948 s sebou nese svá specifika, která je odlišují od vlny posrpnové emigrace. Lidé, kteří odcházeli hned po únoru 1948, odcházeli většinou s myšlenkou, že tento režim nebude dlouho trvat a oni se budou moci zase vrátit. Převážně je tedy můžeme nazývat exulanty v tomto přesném smyslu slova.
Exil - James Swallow | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Exil Marc Dane, hrdina mezinárodního bestselleru Nomád, se vrací v novém vzrušujícím thrilleru Exil. Brutální srbský gang, jehož zisk pochází z falešných jaderných zbraní. Zdiskreditovaný ruský generál s přístupem ke skutečné atomové bombě. Pomstychtivý vůdce somálských pirátů, který má důvod zničit celý svět.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY