Exil eBook

Fatimma.cz Exil Image

INFORMACE

Exil je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor James Swallow. Přečtěte si s námi knihu Exil na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Exil.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,36 MB

ISBN: 9788024261089

POPIS
Marc Dane, hrdina mezinárodního bestselleru Nomád, se vrací v novém vzrušujícím thrilleru.Brutální srbský gang, jehož zisk pochází z falešných jaderných zbraní. Zdiskreditovaný ruský generál s přístupem ke skutečné atomové bombě. Pomstychtivý vůdce somálských pirátů, který má důvod zničit celý svět. Vládní zpravodajská služba, která neví, jak ho zastavit. Jen jeden muž vidí, k čemu se schyluje. Ale ani on tomu možná nedokáže zabránit…Tajné vězení CIA, mrakodrapy v Dubaji, bouřemi ošlehané vrtné plošiny u afrických břehů či starobylé podzemní chodby a jeskyně pod Neapolí – tam všude svede Marc další závod s časem v boji proti neúnavným nepřátelům a nemilosrdným fanatikům. V boji o přežití.
STÁHNOUT ČÍST
Exil - YouTube
Directed by Visar Morina. With Misel Maticevic, Sandra Hüller, Rainer Bock, Thomas Mraz. EXIL tells the story of a chemical engineer of foreign origin who feels discriminated and bullied at work, plunging him into an identity crisis.
Définitions : exil - Dictionnaire de français Larousse
Druhý exil Edvarda Beneše-- autor: Bílek Jan, Kuklík Jan, Maršoun Erik, Němeček Jan Český exil v Austrálii-- autor: Miller Jaroslav, Burešová Jana, Trapl Miloš Vzkazy domů-- autor: Wittlichová Lucie
SOUVISEJÍCÍ KNIHY