Éterické a esenciální léčivé oleje eBook

Fatimma.cz Éterické a esenciální léčivé oleje Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Éterické a esenciální léčivé oleje! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Éterické a esenciální léčivé oleje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Éterické a esenciální léčivé oleje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,62 MB

ISBN: 8073491154

POPIS
Vonné esence povzbuzují ducha, zbystřují smysly a po únavném dnu vám přinesou hlubokou relaxaci. Tento praktický návod dokazuje, jak éterické oleje - v domě i na cestách - úžasně zlepšují kvalitu života v našem uspěchaném světě.Informace o éterických olejích extrahovaných z bylinek, květin, kořenů, kůry a pryskyřic obsahují instrukce, které oleje můžete používat pravidelně, které se musí užívat s rozumem a kterým by se měl člověk vyhnout úplně.Obsah: 1. Probuďte svůj čich2. Úvod ke koupi a použití čistých éterických olejů3. Vlastnosti a způsoby použití čistých éterických olejů4. Základní rady pro míchání směsí5. Recepty pro voňavý domov6. Voňavé recepty pro éterickou krásu7. Další použití éterických olejů
STÁHNOUT ČÍST
Éterické oleje | NEFERTITIS.cz - Léčivé kameny
Éterické oleje Saloos ... Esenciální olej z kafrovníku je přirozeným antiseptikem. Díky tomu báječně pročistí vzduch ve vaší domácnosti. Působí při onemocněních dýchacích cest, má sedativní efekt a podporuje trávení. Ylang-ylang 5 ml Saloos.
silice - esenciální éterické oleje | Bylinné kapky
Silice - 100 % přírodní esenciální (éterické) oleje. Silice jsou 100% přírodní oleje extrahované z léčivých rostlin. Extrakce probíhá většinou destilací, Vyžití zdraví prospěšných silic: Silice se liší užitím dle léčivé rostliny ze které byly extrahovány.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY