Bylinková první pomoc eBook

Fatimma.cz Bylinková první pomoc Image

INFORMACE

Bylinková první pomoc je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Ježek. Přečtěte si s námi knihu Bylinková první pomoc na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Bylinková první pomoc.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,65 MB

ISBN: 9788026424956

POPIS
Jaké bylinky je dobré mít doma a s čím nám můžou pomociRychlost, výkon, energie, neúnavnost. Kolem toho se dnešní svět točí. Naše tělo i hlava se tomu snaží přizpůsobit, co můžou. Ale občas na všechno nestačí a my onemocníme. Jako nejsnazší se nabízí sáhnout po syntetických produktech farmaceutického průmyslu. Stále v nás však zůstaly sebezáchovné mechanismy, které říkají, že to jde i jinak. Cestu nám ukazují lidé ovládající umění léčit bylinami. A bylinky fungují. Jen jim musíme trochu věřit a nechtít po nich, aby bolest nebo jiný duh či neduh zahnaly za pár minut. Podívejme se, jaké bylinky jsou k čemu dobré. Budeme-li s nimi vhodně nakládat, budou nás mít rády a pomohou nám.
STÁHNOUT ČÍST
Bylinková první pomoc [eBook] - Martin Ježek | Knihy ...
Bylinková první pomoc pro odřený nos Jana Šrámčíková 04/03/2020 0 Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com Potýkáte se s následky rýmy nebo alergie?
Kniha: Bylinková první pomoc - Martin Ježek | Knihy.ABZ.cz
Bylinková první pomoc Sobota, 06 Červenec 2019 00:00 Alena Teclová Nová kniha Bylinková první pomoc nejenom splní svůj účel, ale výrazně se liší od většiny doposud vydaných publikací na toto téma.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY