Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou eBook

Fatimma.cz Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,77 MB

ISBN: 9788025625477

POPIS
Pracovní sešit přináší více než 100 rozmanitých a progresivních aktivit vytvořených v souladu se singapurskou metodou a pedagogikou Marie Montessori, které seznamují s matematikou děti od raného školního věku. Ideální pro učení prvních matematických operací! Konečně rozumíme matematice odmala! Přístup prezentovaný v tomto pracovním sešitu vychází z reálného prostředí: na začátku každé lekce najdete praktické cvičení. Stovku obsažných aktivit navrhl pedagog. Na konci najdete pracovní pomůcky k vystřižení a opakovanému použití.
STÁHNOUT ČÍST
Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou 6 ...
Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou ... Pracovní sešit přináší více než 100 rozmanitých a progresivních aktivit vytvořených v souladu se singapurskou metodou a pedagogikou Marie Montessori, které seznamují s matematikou děti od předškolního věku. Ideální pro učení prvních matematických operací!
Počítame s Montessori - Urvoy Delphine | Knihy Dobrovský
Kniha: Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou Autor: Delphine Urvoy Pracovní sešit přináší více než 100 rozmanitých a progresivních aktivit vytvořených v souladu se singapurskou metodou a pedagogikou Marie Montessori, které seznamují s matematikou děti ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY