Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou eBook

Fatimma.cz Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Delphine Urvoy? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,26 MB

ISBN: 9788025625477

POPIS
Pracovní sešit přináší více než 100 rozmanitých a progresivních aktivit vytvořených v souladu se singapurskou metodou a pedagogikou Marie Montessori, které seznamují s matematikou děti od raného školního věku. Ideální pro učení prvních matematických operací! Konečně rozumíme matematice odmala! Přístup prezentovaný v tomto pracovním sešitu vychází z reálného prostředí: na začátku každé lekce najdete praktické cvičení. Stovku obsažných aktivit navrhl pedagog. Na konci najdete pracovní pomůcky k vystřižení a opakovanému použití.
STÁHNOUT ČÍST
Nakladatelství Svojtka & Co. - Montessori
Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou. Delphine Urvoy. Pracovní sešit přináší více než 100 rozmanitých a progresivních aktivit vytvořených v souladu se singapurskou metodou a pedagogikou Marie Montessori, které seznamují s matematikou děti od raného školního věku.
Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou 5 ...
Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou Objevujte čísla, upevňujte naučené a používejte vlastnoručně vystřižené pomůcky to vše spolu s vašimi dětmi v 1. třídě, v souladu s pedagogikou Montessori.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY