Strašidelný Halloween eBook

Fatimma.cz Strašidelný Halloween Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Strašidelný Halloween! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Strašidelný Halloween a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Strašidelný Halloween.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,89 MB

ISBN: 9788055151946

POPIS
Populárny sviatok Halloween sa aj u nás teší čoraz väčšej obľube. Táto kniha ponúka mnoho kreatívnych nápadov, ktoré vám pomôžu vykúzliť nezabudnuteľný večer plný tajomna a napätia. Postupy sú krok za krokom znázornené na fotografiách, čo uľahčí prípravu týchto dekoratívnych rekvizít. Po príjemných kreatívnych chvíľach potom nezostáva nič iné, len usporiadať skvelú a nespútanú halloweensku párty!
STÁHNOUT ČÍST
Jak na Strašidelného Klauna Halloween Tutorial - YouTube
Poslední slunné podzimní dny se s námi pomalu loučí a přicházejí ty pravé plískanice, sychravé počasí a k tomu dnes již i u nás tradiční svátek Halloween (31. října.). Vyzkoušejte naše strašidelné a dýňové recepty, které nejen výborně pobaví, ale také výtečně chutnají.
Strašidelný hrad / Monster Night (2006) | ČSFD.cz
Halloween strašidelné kostýmy a párty. Masky halloween; Halloween spony a různé čapky; Halloween rukavice a punčochy; strašidelné lampiony a výzdoba; Karneval líčídla, make up a řasy; Čarodějnické dámské kostýmy; Strašidelné kostýmy pro děti; Strašidelný a čarodějnický kostým pro dospělé; Čarodějnické paruky
SOUVISEJÍCÍ KNIHY