Návrat eBook

Fatimma.cz Návrat Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Návrat! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Návrat a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Návrat.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,15 MB

ISBN: 8070339160

POPIS
Píše se rok 1946, je těsně před nejtužší zimou za posledních sto let. Vojáci se po válce vracejí do Británie, sužované nedostatkem jídla a pohonných hmot; panuje zoufalá bytová krize. Čerstvě demobilizovaný Billy Greer nemá v úmyslu pokračovat v provinčním životu v somersetských mokřadech. Pokouší se však udělat dojem na Annii, ženu, od níž odešel na začátku války, a tak pracuje na zprovoznění zanedbávané vrbové farmy svého strýce. Ve chvíli, kdy protipolská propaganda vrcholí, souhlasí s tím, že na práci přijme dělníka z nedalekého polského tábora, mladého veterána bitvy o Monte Cassino jménem Wladyslaw Malinowski.Místní učitelka Stella čekala na návrat Lyndona Hanleyho, hrdiny barmského tažení. Lyndon se však změnil - chová se divně, ujíždí před ní a nechce s ní ani mluvit. Když jednou zase někam zmizí, Stella zjišťuje, že ji přitahuje naprosto cizí člověk, pohledný a neodolatelný Wladyslaw.Zatímco zemi skličují sněhové bouře, shledávají někteří obyvatelé realitu poválečného života příliš drsnou, pro jiné se naopak stává bodem zlomu.
STÁHNOUT ČÍST
Návrat do Remeše - Didier Eribon | KOSMAS.cz - vaše ...
Studijní materiál Vojákův návrat - rozbor díla k maturitě už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl. Nenech ho čekat dlouho :-).
Návrat divokých koní - Zoo Praha
Penzion Návrat disponuje sluneční terasou. V Českém Krumlově a okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je pěší turistika, lyžování a cyklistika. Penzion Návrat stojí 6 km od divadla s otáčivým hledištěm a 3,1 km od kostela sv. Jošta - Muzea Marionette.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY