Kavalír king Charles španěl eBook

Fatimma.cz Kavalír king Charles španěl Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kavalír king Charles španěl? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Juliette Cunliffeová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Kavalír king Charles španěl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,54 MB

ISBN: 8073211602

POPIS
Kavalír king Charles španěl, nejoblíbenější britské toy plemeno, je živý, zábavný malý pes se sebevédomím a povahou psa mnohem většího. Pohledný a uhlazený kavalír se pyší dlouhou hedvábnou srstí ve čtyřech tradičních zbarveních a temperamentem, který z něj dělá ideálního psa pro většinu majitelů. Tato kniha poskytuje velmi potřebné informace a fakta o kavalírovi a jeho předcích, o povaze a plemenném standardu stejně jako o vhodném výběru , krmení, výcviku, preventivní zdravotní péčía chování plemene.Odborný text dopněn více než 135 barevnými fotografiemi, které sú stejne informativní jako pěkné.
STÁHNOUT ČÍST
Kavalír King Charles španěl Cavalier Nabídka (prodej)
Kavalír king charles španěl je pes milující veškeré lidi, psy, děti, své pány a rodinu úplně ze všeho nejvíc. Je tím správným parťákem snad pro vše. Bude s vámi dělat jakoukoliv aktivitu, ale také se bude rád válet na gauči u TV. Musí se ale vychovávat citlivě, s tvrdou rukou daleko nedojdete.
Kavalír king Charles španěl | Úvod
Chovatelská stanice Kavalír King Charles španělů ze Starého dvora
SOUVISEJÍCÍ KNIHY