Dar deště eBook

Fatimma.cz Dar deště Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dar deště! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dar deště a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Dar deště.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,64 MB

ISBN: 9788073841874

POPIS
Hluboce lidský příběh se otvírá v neblahém roce 1939, těsně před japonskou okupací Malajsie. Šestnáctiletý Philip Hutton, nejmladší potomek významné anglické podnikatelské rodiny, se seznamuje s japonským diplomatem Hayatem Endo. Navážou neobvyklé přátelství a Endo se stává chlapcovým učitelem japonské kultury a zejména bojových umění. Po japonské invazi Philip zjišťuje, že jeho milovaný učitel je japonským špionem. Snaží se zachovat loajalitu jak svému příteli, tak i vlasti. Je donucen spolupracovat s Japonci a upadá do opovržení, přesto se tajně pokouší o záchranu bližních před krutostmi okupační armády. Autor provází čtenáře neprostupnými deštnými pralesy Malajsie, jejími tajuplnými chrámy i činorodými městy. A současně pohnutými osudy románových postav, jež bouřlivá doba tragicky poznamenala.
STÁHNOUT ČÍST
PDF CHEMIE - 8.ročník 8.A,B,C 7.5.2020 Plyn, kterému dal název ...
Děti nadšeně tančily mezi kapkami deště a děkovaly bohu za tak vzácný dar. Indiánští šamani a kmenový vůdci z Afriky používali tance spolu s domorodými kostýmy podle místních tradic. U Indiánů vyvolává déšť výhradně šaman, který tvoří rituál a jeho záměr. Pomocí bubnování si dodá energii.
Emilia Clarke | Galerie | ČSFD.cz
Kniha: Dar deště - Tan Twan Eng. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY