Slon v mé čekárně eBook

Fatimma.cz Slon v mé čekárně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Slon v mé čekárně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Slon v mé čekárně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Slon v mé čekárně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,54 MB

ISBN: 9788074072499

POPIS
Slon se nemůže postavit na nohy? Lvice uprchly? Orel začal kulhat? Gepard vypadá nějak divně? Zpozoruje-li někdo něco podobného, vždy telefonuje Florence, která je jedinou nezávislou veterinářkou operující na obrovské ploše v africké buši u divokých zvířat i v rezervacích.Občas si musí zahrát na vševědoucího Dr. House, aby vyřešila záhadu, proč má panda rudá oteklé ruce, nebo přesvědčit šimpanze, aby každý den bral svoji dávku inzulínu.Neobyčejný zážitek z vyprávění o vztahu zvířat a lidí.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Slon v mé čekárně - Příhody veterinářky s divokými ...
Slon Stáří ve městě, město v životě seniorů . Kniha se zaměřuje na souvislosti fenoménů demografického, resp. individuálního stárnutí a urbanizace, přesněji řečeno na každodennost stárnoucích obyvatel měst v kontextu sociálně-prostorových procesů regenerace a gentrifikace.
V cekarne - YouTube
Slon se nemůže postavit na nohy? Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Slon v mé čekárně. Celkové hodnocení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY