Kupředu levá eBook

Fatimma.cz Kupředu levá Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kupředu levá! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kupředu levá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Kupředu levá.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,90 MB

ISBN: 8087027434

POPIS
Moderní dějiny zasazené do oblasti dnešního Karlovarského kraje uvádějí čtenáře do víru únorových událostí roku 1948. Doba před a po Únoru, svědectví o tom poskládané z dosud nepublikovaných materiálů z centrálních a regionálních archivů, dobového tisku, kronik a vzpomínek pamětníků tvoří kulisy osudového historického zvratu v životě řadových občanů, kteří sem vesměs před krátkým časem přišli. Jejich prostřednictvím tak nahlédneme za kulisy osudového historického zvratu, do života řadových občanů, kteří sem vesměs před krátkým časem přišli. Čtenář sleduje i osudy německého obyvatelstva. Téměř idylické líčení o „statečných strážcích hranic na nejzápadnější výspě tábora míru“ z předchozího času dostane při této konfrontaci vážné trhliny. Skutečnost byla jiná. Vzniká tak autentický obraz tehdejšího času, mravů a jejich aktérů.
STÁHNOUT ČÍST
Brusel velí: „Kupředu levá!" - Blog iDNES.cz
Kupředu levá autor: Jiřík Václav doporučená cena: 259 Kč naše cena:231Kč Jde pevně kupředu naše zem autor: Hájek Pavel doporučená cena: ...
Kupředu levá, kupředu pravá | dafilms.cz
Kupředu levá - můj život s krokoměrem. 22. 01. 2020 7:52:49 „Stalo se módou sezóny do nepravostí rázně tepat", praví se v písni. Dosti bylo tepání, dnes to bude o hýbání. Nicméně mohou za to hlavně ti „dobří kamarádi", co si tenhle hit posledních let pořídili už dávno přede mnou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY