Kupředu levá eBook

Fatimma.cz Kupředu levá Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kupředu levá? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Václav Jiřík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Kupředu levá.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,56 MB

ISBN: 8087027434

POPIS
Moderní dějiny zasazené do oblasti dnešního Karlovarského kraje uvádějí čtenáře do víru únorových událostí roku 1948. Doba před a po Únoru, svědectví o tom poskládané z dosud nepublikovaných materiálů z centrálních a regionálních archivů, dobového tisku, kronik a vzpomínek pamětníků tvoří kulisy osudového historického zvratu v životě řadových občanů, kteří sem vesměs před krátkým časem přišli. Jejich prostřednictvím tak nahlédneme za kulisy osudového historického zvratu, do života řadových občanů, kteří sem vesměs před krátkým časem přišli. Čtenář sleduje i osudy německého obyvatelstva. Téměř idylické líčení o „statečných strážcích hranic na nejzápadnější výspě tábora míru“ z předchozího času dostane při této konfrontaci vážné trhliny. Skutečnost byla jiná. Vzniká tak autentický obraz tehdejšího času, mravů a jejich aktérů.
STÁHNOUT ČÍST
Kupředu levá, kupředu pravá | dafilms.cz
Spustit filmy online Kupředu levá zdarma Film Kupředu levá ke shlédnutí zdarma První možnost: Druhá možnost: >>>Klikni ZDE pro stažení filmu Kupředu levá Třetí možnost: Tags: 2017. Comments Closed. Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.
Marek Stoniš: Kupředu, levá? Kdepak. Kupředu, středová ...
Kupředu levá, zpátky ni krok, zpívalo se po Únoru. 27. února 2009 5:45, aktualizováno 8:22 Vítězný únor nebyl jen převrat mocenský, ale také kulturní. Ty písně byly tehdy všudypřítomné. Velebily práci, Stalina i Gottwalda, hanobily kapitalisty. Jejich hrdiny byli úderníci a pochopitelně traktory či frézy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY