Svět - Cestovní atlas eBook

Fatimma.cz Svět - Cestovní atlas Image

INFORMACE

Hledáte knihu Svět - Cestovní atlas? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Svět - Cestovní atlas.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,82 MB

ISBN: 8595133203210

POPIS
Detailní kartografické zobrazení Cestovního atlasu Světa poskytuje obsáhlé geografické informace a spolehlivě zavede cestovatele do všech koutů Země. Jsou zde věrně zachyceny přírodní scenérie i člověkem uměle vytvořené stavby – státy a území, města a osady i důležité dopravní trasy.Přes 60 vybraných Cestovních tras vás zavede na nejzajímavější, ale také i na nejvzdálenější místa naší planety. Tyto trasy jsou detailně zobrazeny na mapách a doprovází je nádherné fotografie, které ve vás probudí chuť tato místa navštívit.
STÁHNOUT ČÍST
Svět - Cestovní atlas - SEVT.cz
Svět cestovní atlas. Marco Polo. Detailní kartografické zobrazení Cestovního atlasu Světa poskytuje obsáhlé geografické informace a spolehlivě zavede cestovatele do všech koutů Země.
Svět - Cestovní atlas
Svět - Cestovní atlas Detailní kartografické zobrazení Cestovního atlasu Světa poskytuje obsáhlé geografické informace a spolehlivě zavede cestovatele do všech koutů Země. Jsou zde věrně zachyceny přírodní scenérie i člověkem uměle vytvořené stavby - státy a území, města a osady i důležité dopravní trasy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY