Letadla: Velké představení eBook

Fatimma.cz Letadla: Velké představení Image

INFORMACE

Letadla: Velké představení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Letadla: Velké představení na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Letadla: Velké představení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,93 MB

ISBN: 9788025226933

POPIS
Staň se režisérem a sehraj velké představení! Tato hra it poskytne nejen velkou zábavu, ale zároveň ti pomůže rozvíjet tvůj skrytý umělecký talent!Sestav modely hlavních postav filmu Letadla, postav kulisy (rozlož hrací pole) a navrhni nové scény, které s kamarády sehrajete!V krabici najdeš:6 skvělých letadel, hlavních postav filmu3 fantastická auta z pozemní obsluhyrozkládací plakát - kultyscénář příběhu, který můžeš zrežírovat a který ti poskytne inspiraciNávod ke složení letadel:Opatrně vyjmi jednotlivé části letadel.Poté na spodní straně každého dílu najdi v naznačeném zářezu písmeno. Jednotlivé díly spolu spoj stejnými písmeny k sobě.Návod ke složení aut:Opatrně vyjmi jednotlivá auta. Ohni každý dílek podél lišty – nezlom ji. Podstavce aut ohni ke středu. Poté vsuň vyčnívající část kartonu do zářezu. Nyní můžeš auta postavit na hrací plochu a odehrát velké představení.
STÁHNOUT ČÍST
Mitsubishi je blízko velké zakázce na svá letadla Spacejet ...
Mohutný stroj však nevznikal lehce. První studie přepravního letadla pro velké množství pasažérů vznikla již na začátku 90. let. Samotné práce na stroji však začaly až v červnu 1994. Oficiální představení projektu, jež zpočátku nesl označení A3XX, proběhlo v roce 2000.
Kalendář akcí :: Velkopavlovické letiště
Mitsubishi má na letadlo, jehož vývoj se značně zpozdil, zatím celkem 214 objednávek. Kromě japonských ANA a Japan Airlines je největší zakázka od amerických SkyWest. Zástupci Mitsubishi už letos při představení letadla v Paříži uvedli, že se chtějí zaměřit hlavně na americký trh.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY