Řbitov zviřátek eBook

Fatimma.cz Řbitov zviřátek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Řbitov zviřátek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Řbitov zviřátek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Řbitov zviřátek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,82 MB

ISBN: 9788075930897

POPIS
Rodina Creedových se přestěhuje z Chicaga a usadí se v půvabném venkovském domě ve státě Maine. Otec je lékař, má zajímavou práci, krásnou manželku a dvě roztomilé děti. Zdálo by se, že jejich rodinné štěstí nemůže nic překazit. Nedaleko od domu je však podivný hřbitov, kam místní obyvatelé pochovávají své zvířecí miláčky. Panuje tu zvláštní ponurá atmosféra temného tajemství, již nelze přesně definovat. To ale není nic proti indiánskému pohřebišti o pár kilometrů dál… Poté, co Creedovým zemře kocour a otec ho tam tajně pohřbí, začnou se dít šílené, nepředstavitelné věci, které jsou horší než sama smrt…
STÁHNOUT ČÍST
Řbitov zvířátek - Pet Sematary | OSOBNOSTI.cz
Vybrala jsem si knihu s názvem: „Řbitov zviřátek", která obsahuje tři na sebe navazující větší celky. První a zároveň největší celek se nazývá podle knížky: „Řbitov zviřátek", druhá s menším obsahem pak: „Mikmacké pohřebisko" a třetí - závěrečná část nese název: „Oz veuiký a stuašuivý".
Řbitov zviřátek - Stephen King od 251 Kč - Heureka.cz
Kniha Řbitov zviřátek začíná vcelku nevinně: rodinka, stávající z otce, krásné manželky, dvou dětí (holčičky a chlapce) a kocoura, se stěhuje do nového domu na venkově. Ihned se seznamují se svým sousedem Judem, který je provede po okolí a zavede je i na neobvyklé místo, hřbitova, kde jsou pohřbeny zvířata místních lidí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY