Znáš pojmy z mluvnice češtiny? eBook

Fatimma.cz Znáš pojmy z mluvnice češtiny? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Znáš pojmy z mluvnice češtiny?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Znáš pojmy z mluvnice češtiny? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Znáš pojmy z mluvnice češtiny?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,13 MB

ISBN: 8071820652

POPIS
400 základních pojmů z mluvnice, pravopisu, stylistiky a tvoření slov v rozsahu učiva českého jazyka 2. stupně ZŠ. Objasňování obsahu pojmů je zpracováno formou výkladů a definicí s doplněním jednoznačně srozumitelných příkladů. Ve výkladových částech se využívá pouze česká terminologie, v některých případech je však uvedeno i jejich latinské názvosloví. Při nejednotnosti současné používané terminologie (zejména v učebnicích), je uživatel upozorněn s uvedením varianty termínu. Výklad hesel byl konzultován s lingvistou - metodikem doc. PhDr. J. Hubáčkem. Publikace je určena především žákům 2. stupně základních škol a studentům nižších ročníků víceletých gymnázií. Má pomoci při opakování učiva a být pomůckou v přípravě na různé zkouškové situace včetně zkoušek přijímacích.
STÁHNOUT ČÍST
104 hesel | Slovníček pojmů z literatury a mluvnice ...
Znáš pojmy z mluvnice češtiny . 400 základních pojmů z mluvnice, pravopisu, stylistiky a tvoření slov v rozsahu učiva českého jazyka 2. stupně ZŠ. Objasňování obsahu pojmů je zpracováno formou výkladů a definicí s doplněním jednoznačně srozumitelných příkladů.
Znáš pojmy z mluvnice češtiny - Učebnice.com
400 základních pojmů z mluvnice, pravopisu, stylistiky a tvoření slov v rozsahu učiva českého jazyka 2. stupně ZŠ. Objasňování obsahu pojmů je zpracováno formou výkladů a definicí s doplněním...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY