Studánka inspirací eBook

Fatimma.cz Studánka inspirací Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Studánka inspirací! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Studánka inspirací a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Studánka inspirací.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,52 MB

ISBN: 8086031470

POPIS
Čtenář zde najde mnoho návodů na výrobu dárků nebo různých dobrot, vín a likérů. Opravdové hospodyňky potěší i některé polozapomenuté rady našich babiček či příklady aranžování květin. Uveden je také výběr lidových pranostik, výklad květomluvy a kapitola o bylinkách a jejich léčivé moci. Knížka je milým a praktickým dárkem.
STÁHNOUT ČÍST
Studánka inspirací - Plodrová Marcela | Knihy Dobrovský
Studánka inspirací. Plodrová Marcela. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Čtenář zde najde mnoho návodů na výrobu dárků nebo různých dobrot, vín a likérů. Opravdové hospodyňky potěší i některé polozapomenuté rady našich babiček či ...
PLODROVÁ, Marcela : Studánka inspirací
Lesní studánka. Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes. Tam ptáci, laně chodí pít pod javorový kmen, ti ptáci za dne bílého, ty laně v noci jen. Když usnou lesy hluboké a kolem ticho jest, a nebesa i studánka jsou plny zlatých hvězd. Zdroj: LEHÁR, J. a kol.:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY