Business English - Fráze eBook

Fatimma.cz Business English - Fráze Image

INFORMACE

Business English - Fráze je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Elke Schuch. Přečtěte si s námi knihu Business English - Fráze na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Business English - Fráze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,24 MB

ISBN: 8024711818

POPIS
Bezpečné zvládnutí moderní obchodní angličtiny je dnes jedním z nejdůležitějších předpokladů pro dosažení úspěchu v zaměstnání.Ten, kdo jedná se zahraničními partnery, se musí umět správně a profesionálně vyjadřovat. Tento díl nové řady „Fit for Business English“ vás naučí, jak v angličtině řídit schůze, nabízet výrobky a služby, hovořit se zákazníky, domlouvat si schůzky a služební cesty, vyřizovat po telefonu veškeré obchodní záležitosti a vést přijímací pohovory.Všechny důležité odborné termíny a jazykové obraty jsou připraveny k cílenému použití v typických pracovních situacích.Nepostradatelné pro každého, kdo chce používat správnou angličtinu a obstát ve své profesi.
STÁHNOUT ČÍST
Nejpoužívanější fráze a idiomy | WordBot.cz - Procvičování ...
Formální dopis v angličtině je jedním z typů textů, které se objevují u písemné části maturity z anglického jazyka.Jak určit, zda budu psát formální dopis nebo neformální dopis?U psaní dopisu je velmi důležité uvědomit si, komu dopis píši.
BUSINESS ENGLISH - Course Map - Help for English ...
BUSINESS extra: email English (book review) recenze učebnice nakladatelství Macmillan, která se věnuje psaní emailů. SUMMARY TESTS: Summary Test A (01-05) otestujte si v jednodušším testu, co jste se naučili v prvních pěti lekcích Summary Test B (01-05)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY