Business English - Fráze eBook

Fatimma.cz Business English - Fráze Image

INFORMACE

Business English - Fráze je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Elke Schuch. Přečtěte si s námi knihu Business English - Fráze na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Business English - Fráze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,90 MB

ISBN: 8024711818

POPIS
Bezpečné zvládnutí moderní obchodní angličtiny je dnes jedním z nejdůležitějších předpokladů pro dosažení úspěchu v zaměstnání.Ten, kdo jedná se zahraničními partnery, se musí umět správně a profesionálně vyjadřovat. Tento díl nové řady „Fit for Business English“ vás naučí, jak v angličtině řídit schůze, nabízet výrobky a služby, hovořit se zákazníky, domlouvat si schůzky a služební cesty, vyřizovat po telefonu veškeré obchodní záležitosti a vést přijímací pohovory.Všechny důležité odborné termíny a jazykové obraty jsou připraveny k cílenému použití v typických pracovních situacích.Nepostradatelné pro každého, kdo chce používat správnou angličtinu a obstát ve své profesi.
STÁHNOUT ČÍST
business - WordReference.com Anglicko-český slovník
Kupte knihu Ready for Business English Fráze + CD (Martin Bernie) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Ready for Business English - Fráze | Knihy Grada
Telefonování v angličtině, kdy se od vás očekává rychlá a profesionální reakce není jednoduché. Tato příručka Business English byla vyvinuta speciálně pro čtenáře, kteří pracující s zahraničními partnery a potřebují si rychle zopakovat nebo najít nejdůležitější fráze a slovíčka pro telefonování v angličtině.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY